Ad
Zjarr në zyrën e avokatit Maks Haxhia

Zjarr në zyrën e avokatit Maks Haxhia

Ad

Një zjarr raportohet të ketë rënë pak minuta më parë te dy kullat binjake në kryeqytet. Mësohet se zjarri ka rënë në katin e 13, në zyrën e avokatit Maks Haxhia, në panelin elektrik.

Nga flakët nuk ka patur të lënduar në njerëz, por vetëm dëme materiale. Policia dhe zjarrfikësit kanë shkuar në vendin e ngjarjes dhe zjarri është shuar brenda pak minutash

Authored by: Rrjetat

Lini një Përgjigje

Adresa juaj email s’do të bëhet publike. Fushat e domosdoshme janë shënuar me një *