Ad
Zbardhet skema tronditëse për të falimentuar dy bankat më të mëdha italiane

Zbardhet skema tronditëse për të falimentuar dy bankat më të mëdha italiane

Ad

Ja si u falimentua VENETO BANKA

Plas nje bombe tjeter! Gjithçka ndodhi brenda pak oreve kur Veneto Banca dhe Banca Popolare di Vicenza me urdher te Qeverise Gentilioni-Renzi, dhe te famshmin Minister te Financave Padoan vendosen si “gangstera financiare” te falimentonin dy bankat. Zbardhet e verteta.

Pas pak ne kete portal do ju japim fakte tronditese!

Komisioni hetimor parlamentar Italian shtrin hetimin për veprimtarin e dyshimtë të mashtrimit të Veneto Bank dhe Intesa Sanpaolo në Shqipëri

PLAS SKANDALI FINANCIAR I FALIMENTIMIT DHE ZHDUKJES SË “VENETO BANK” BLER ( PËRTHITHUR) NGA “INTESA SANPAOLO

Pierluigi Caferri bordi Veneto Bank ka filluar hetimi nga Prokuroria e Tiranes

Authored by: Rrjetat

Lini një Përgjigje

Adresa juaj email s’do të bëhet publike. Fushat e domosdoshme janë shënuar me një *