Ad
VRASJA E AVOKATIT GURRA, GAZETARJA: AUTORI ËSHTË KILLER ME PAGESË, RRETH 35-VJEÇ

VRASJA E AVOKATIT GURRA, GAZETARJA: AUTORI ËSHTË KILLER ME PAGESË, RRETH 35-VJEÇ

Ad

Gazetarja Anila Hoxha deklaroi se vrasja e avokatit Ravik Gurra ka ndodhur për shkak të detyrës.

Duke dhënë detaje nga hetimet, Hoxha ka dhënë edhe identikitin e vrasësit të avokatit Gurra. Gazetarja Hoxha tha në emisionin “Open” në Top Channel se vrasësi është rreth 35 vjeç dhe 1,73 metra i gjatë.

Anila Hoxha tha se vrasja është bërë nga killer me pagesë, por gjithsesi hetimet janë në fillim të tyre.

Authored by: Rrjetat

Lini një Përgjigje

Adresa juaj email s’do të bëhet publike. Fushat e domosdoshme janë shënuar me një *