Ad
Vendoset përfundimisht shkarkimin e Alma Liçaj, e cila ishte kryetare e Gjykatës së Apelit në Vlorë

Vendoset përfundimisht shkarkimin e Alma Liçaj, e cila ishte kryetare e Gjykatës së Apelit në Vlorë

Ad

Frymemarrja e drejtesise po lirehot nga dita ne dite, fale precesit te VETTIN,te cilin jo me kot kokat e korrupsionit ne Shqiperi jane bere pengese e tij!!!

Trupi gjykues i Kolegjit të Posaçëm të Apelimit KPA-së, i përbërë nga Luan Daci kryesues, Natasha Mulaj relatore dhe anëtarët Albana Shtylla, Rezarta Schuetz, Sokol Çomo, vendosi përfundimisht shkarkimin e Alma Liçaj, e cila ishte kryetare e Gjykatës së Apelit në Vlorë.

Alma Licaj rezulton pronare e tetë apartamenteve në Tiranë dhe Vlorë si dhe e tetë automjeteve, pasuri kjo e pajustifikueshme nga të ardhurat që ajo kishte.

Authored by: Rrjetat

Lini një Përgjigje

Adresa juaj email s’do të bëhet publike. Fushat e domosdoshme janë shënuar me një *