Ad
Turpi, pabesia, sharlatanizmi në BE, e ka emrin MACRON, FRANCË…

Turpi, pabesia, sharlatanizmi në BE, e ka emrin MACRON, FRANCË…

Ad

Në fakt Shqipërinë e bëri shtatë copa pikërisht Franca me Rusinë. Nëse Shqipëria dhe Shqiptarët kanë këto problem, një nga fajtorët historik është edhe shteti i Macronit, Franca. Të hapi pak dokumentat diplomatike dhe librat e historisë së vjetër e të re dhe të shikoj se, çfarë dëmi të madh i ka bërë Franca, Shqiptarëve. Hapja e negociatave vetëm për këtë, është shumë pak me borxhin që i ka Franca, Shqipërisë. Gjuha e përdorur ndaj shqiptarëve është shumë e ashpër dhe ky është diskriminim kombëtar. Macron duhet të dijë se, nuk ka popull më të vjetër në Ballkan dhe Europë se shqiptarët, dhe askush nuk meriton të jetë në atë Union më tepër se ata, Shqiptarët.

Authored by: Rrjetat

Lini një Përgjigje

Adresa juaj email s’do të bëhet publike. Fushat e domosdoshme janë shënuar me një *