Ad
Thirrja për ndihmë dhe  apel popullit grek nga Arqipeshkvi Anastas për ndihmë popullit shqiptar(video)

Thirrja për ndihmë dhe apel popullit grek nga Arqipeshkvi Anastas për ndihmë popullit shqiptar(video)

Ad

Nuk ka lene TV grek 🇬🇷 pa dale LIVE duke bere apel per lutje dhe ndihme gjithe popullit grek ne mbare Boten, Kryepeshkopi yne i Fortlumturi ✝️ Anastasi i Shqiptareve 🇦🇱.

Thirrja për ndihmë dhe apel popullit grek nga Arqipeshkvi Anastas për ndihmë popullit shqiptar

Shkoi vete ne Durres, angazhoi gjithe Kishat dhe Prifterinjte ne gjithe Shqiperine, me po te njejtin impenjim dhe ndihme si ne “Luften e Kosoves”, rreth 20 vjet me pare. Kryepeshkopi yne Anastasi eshte ende i ri, eshte me energjik, nuk lodhet teksa vrapon drejt dhenies se mesazheve te shpreses dhe te dashurise, gjithmone me bekimin e Perendise per popullin shqiptar, sidomon ne keto momente te veshtira qe po kalon. Nuk ka te lodhur ky njeri! Per shume vjet o Kryezoti Yne! Shqiperia dhe shqiptaret te duan, sot e ne jete te jeteve amin!

Authored by: Rrjetat

Lini një Përgjigje

Adresa juaj email s’do të bëhet publike. Fushat e domosdoshme janë shënuar me një *