Ad
Sot zoti #Edi Rama ka ne dore 3 rruge #Rusia euroasia # Europa

Sot zoti #Edi Rama ka ne dore 3 rruge #Rusia euroasia # Europa

Ad

Sot zoti #Edi Rama ka ne dore 3 rruge #Rusia euroasia # Europa qe na ka lene pezull ne dhe Maqedonin dhe #Amerika aleatja jone e perjetshme nuk mendoj se duhet te zgjedhim at qe nuk kemi interes kombetar sot nuk ka me armiq dhe miq te gjith kan maska dhe i luajne mir rolet e dime cfare na ka bere evropa na coptoi dhe na ndalon te hyme ne evrop dhe na ndeshkon sa here duam bashkim Rusia na jep doren sa her ka kriza ne ballkan te krijoj percarje ne interes te saj dhe aleateve amerika gjithmon do baza te saj cliroj kosoven 90 %dhe la akoma tensione ne zone !!! Une mendoj se kryeministri shqiptar dhe maqedonase duhet te bej nje takim me #Putin gje qe rrit tensionin europian dhe Amerikan kushtet per Rusine duhet te jet bashkimi kombetar i Shqiperis pasi Rusia dhe Unioni i saj ka ne dore gjith Sllavet ky kusht vlen per te treja aleancat Europen Usa 🇺🇸 Dhe Rusin sot ne dhe maqedonia jemi kyci ballkanik duhet te bejm veprime shume te zgjuara dhe fitimprurse per vendin nese Amerika na zgjat doren ateher ne ta pranojme kushti i bashkimit kombetar dhe heqja e vizave me Shqiperin ne do te kemi koh sa Macron te rregulloj evropen qe tna pranojne por duhen te pakten nje 10 vjecar nese do te levizim ne amerik nuk do e kemi problem fare per evropen … Si mendoni keshtu mendoj une cfare duhet te beje Rama !!!!?

Authored by: Rrjetat

Lini një Përgjigje

Adresa juaj email s’do të bëhet publike. Fushat e domosdoshme janë shënuar me një *