Ad
Si nje ish prestigjator cirku, aftesite e mia jane shume te kerkuara si komisioner votimesh.

Si nje ish prestigjator cirku, aftesite e mia jane shume te kerkuara si komisioner votimesh.

Ad

Jam komisioneri juaj
………………………………………….
Si nje ish prestigjator cirku, aftesite e mia jane shume te kerkuara si komisioner votimesh.

Une e fus lepur dhe e nxjerr vote.

E fus bosh, e nxjerr plot.

E fus derr, e nxjerr sallam.

E fus sakat, e nxjerr sakllam.

E fus te palare, e nxjerr te lare.

E fus te fundit, e nxjerr te pare.

E fus ujk, e nxjerr gomar.

Me thoni ju, ku doni ta fus me pare?

Authored by: Rrjetat

Lini një Përgjigje

Adresa juaj email s’do të bëhet publike. Fushat e domosdoshme janë shënuar me një *