Ad
Rron Kastrati tregon sekretin e jetës së tij dhe librin që i ndryshoj jetën

Rron Kastrati tregon sekretin e jetës së tij dhe librin që i ndryshoj jetën

Ad

(VIDEO) Libri që ma ndryshoi jetën, dhe ndër të tjerash, disa copëza momentesh nga e kaluara, si një i ri mes shumë synimesh, përpjekjesh dhe sfidash, me të vetmin destinacion të precizuar, “Hopin cilësor”.
#2MINUTA.

RRON KASTRATI

Authored by: Rrjetat

Lini një Përgjigje

Adresa juaj email s’do të bëhet publike. Fushat e domosdoshme janë shënuar me një *