Ad
Qeqa Krelani, komentatorja e njohur sportive në Kosovë

Qeqa Krelani, komentatorja e njohur sportive në Kosovë

Ad

Qeqa Krelani, komentatorja e njohur sportive në Kosovë, e ndjek me shumë interes kampionatin shqiptar.Ajo ka ndjekur ndeshjen e Tiranës me Bylisin, që u luajt dje dhe u mbyll me fitoren e bardhebluve me golin e Ngosë në frymën e fundit.

Goli i anglezit solli shumë polemika dhe kontestime të ashpra të lojtarëve te Bylisit, ndaj arbitrit të kësaj sfidë Enea Jorgjit.

Gazetarja në profilin e saj në “Instagram”, nuk e ka kursyer ironinë për Jorgjin, duke shkruar: “3 pikë shumë të rëndësishme për Tironën. Me titull Enea Jorgji – gjyqtari më i mirë në Shqipëri – herë herë edhe me vepra”.

“Enea Jorgjin e kemi arbitrin më të mirë shqiptar”, dëgjohet të thuhet në sfondin e kësaj videojë. Ndërkasq përgjigja vjen më të qeshir: “Domethënë kjo po mendon si i bië më i keqi”.

Authored by: Rrjetat

Lini një Përgjigje

Adresa juaj email s’do të bëhet publike. Fushat e domosdoshme janë shënuar me një *