Ad
PSIKOLOGE BESMIRA MUÇAJ JEP ALARMIN PËR SHIFRA ALARMANTE NË DHUNËN NË FAMILJE

PSIKOLOGE BESMIRA MUÇAJ JEP ALARMIN PËR SHIFRA ALARMANTE NË DHUNËN NË FAMILJE

Ad

Një reportazh i duhur dhënë nga psikologjia Besmir Muçaj për rastet e dhunës në familje e cila jep shifra alarmante ajo bën apel se:

Dhuna në familje mbetet ende nje problem qe nis nga shume faktore. Të përpiqemi sado pak të kemi aktorë lehtesues dhe ndihmues në këtë dukuri..!

  • ● – RRJETAT.COM
Authored by: Rrjetat

Lini një Përgjigje

Adresa juaj email s’do të bëhet publike. Fushat e domosdoshme janë shënuar me një *