Ad
Prishin shtëpi dhe krijojnë furtuna në gotë, dërgojnë forca ushtarake në Aeroport jo për tu ardhur në ndihmë kinezëve konçensionarë, por frymës opozitare

Prishin shtëpi dhe krijojnë furtuna në gotë, dërgojnë forca ushtarake në Aeroport jo për tu ardhur në ndihmë kinezëve konçensionarë, por frymës opozitare

Ad

Nga Arjan Nikaj

Përpikmëri që mund të matet vetëm me orët atomike, nuk mund të programohen dhe të ekzekutohen me trutë e Admir Muratajt që la pa programuar vrasjen e vet, por ata që programuan grabitjen nuk u shpëtoj ky detaj, që të mbyllnin dhe çështjen e grabitjeve të mëparshme
Oligarkia Kriminale që programon dhe kontrollon dhe hajdutët e lagjes po realizon destabilizimin imagjinar njësoj si konfliktet politike të sajuara
Edi Rama me Erion Velinë po ushqejnë konfliktin politikë për mos ti lënë pa kauzë opozitarët Mona e Basha .
Prishin shtëpi dhe krijojnë furtuna në gotë, dërgojnë forca ushtarake në Aeroport jo për tu ardhur në ndihmë kinezëve konçensionarë, por frymës opozitare, për ti vënë flakën e destabilizimit pas kërcënimit të hapur që bëri Amerikani Palmer, që duhen të kenë frikë ata që janë tallur me besimin e popullit shqipëtar.

Authored by: Rrjetat

Lini një Përgjigje

Adresa juaj email s’do të bëhet publike. Fushat e domosdoshme janë shënuar me një *