Ad
Presidenti i zgjedhur Ursula von der Leyen prezantoi ekipin e saj

Presidenti i zgjedhur Ursula von der Leyen prezantoi ekipin e saj

Ad

Një Union që përpiqet për më shumë! Sot, Presidenti i zgjedhur Ursula von der Leyen prezantoi ekipin e saj dhe strukturën e re të Komisionit Evropian të ardhshëm. “Komisioni im do të jetë një Komision gjeopolitik i përkushtuar ndaj politikave të qëndrueshme. Dhe unë dua që Bashkimi Evropian të jetë mbrojtësi i multilateralizmit. Sepse ne e dimë se ne jemi më të fortë duke bërë së bashku atë që nuk mund të bëjmë vetëm,” nënvizoi ajo.

Të gjitha informatat për Komisionin tjetër, portofolet, përcaktimet e Komisionerit dhe shumë më tepër👉https: //europa.eu/! WT48dx

#EUstrivesformore #vdLcommission

Authored by: Rrjetat

Lini një Përgjigje

Adresa juaj email s’do të bëhet publike. Fushat e domosdoshme janë shënuar me një *