Ad
Presidenti i republikës uroj kryepiskopin madhërin e tij Anastasios Janullatos

Presidenti i republikës uroj kryepiskopin madhërin e tij Anastasios Janullatos

Ad

Mirënjohje për Presidentin e vendit SH. T. Z. Ilir Meta për urimin që i bëri Kryepiskopit të Tiranës, Durrësit dhe gjithë Shqipërisë Fortlumturisë së Tij Anastasit me rastin e 90 -vjetorit të ditëlindjes së Tij.

Authored by: Rrjetat

Lini një Përgjigje

Adresa juaj email s’do të bëhet publike. Fushat e domosdoshme janë shënuar me një *