Ad
PREJ KAQ VITESH QË NDËGJOHET KORIDOREVE TË POLITIKESH SHQIPTARE QË VEÇ META ËSHTË BURR – PA ÇENSURË

PREJ KAQ VITESH QË NDËGJOHET KORIDOREVE TË POLITIKESH SHQIPTARE QË VEÇ META ËSHTË BURR – PA ÇENSURË

Ad

E PRA SOT PERANDORIA E METES RA, Z’DONTE TE HIQTE MINISTRIN, JA HOQEN E I THENE, NE DAC RRI NE DAC HIK ME GJITHE MINISTRAT E TJERE,NE VOTAT I KEMI.

NUK HIKU, ULI KOKEN E GJETI NJEMIJE E NJE JUSTIFIKIME, AI KERKOI QEVERI TEKNIKE, SOT QE OPOZITA ESHTE PER QEVERI TEKNIKE AI S’KA KURAJO, PSE!

JA PRA QE AI QE NE HIQEJ POLITIKAN I PRERE KA FUTUR KOKEN SI STRUCI E KA LENE P…CEN JASHTE NE DISPOZICION TE RAMES DHE BERISHES.

LETËR NGA NJË EMIGRANT

Authored by: Rrjetat

Lini një Përgjigje

Adresa juaj email s’do të bëhet publike. Fushat e domosdoshme janë shënuar me një *