Ad
Plasni nga inati o ziliqar Alketa nënshkruan kontratë me televizionin italian, ja ç’i solli fat

Plasni nga inati o ziliqar Alketa nënshkruan kontratë me televizionin italian, ja ç’i solli fat

Ad

Moderatorja shqiptare Alketa Vejsiu do të prezantojë sonte festivalin prestigjioz të Sanremos, krah Amadeusit dhe Georgina Rodriguezit. Së fundmi ajo ka ka ndarë me ndjekësit një Iajm të bukur

Përmes një postimi të bërë në Instastory, Alketa ka njoftuar se sapo ka nënshkruar kontratë me televizionin shtetëror të Italisë, Rai Uno. Ajo ka treguar se stilolapsin me të cilin ka firmosur, e ka ruajtur për tre vite, pasi është fatsjellës për të.

“Kontrata e pare e jetes time me RAi Uno sapo u nenshkrua! Me nje stilolaps qe kam 3 vite qe e ruaj sepse besoja qe do te me sillte fat”, shkruan Alketa.

Authored by: Rrjetat

Lini një Përgjigje

Adresa juaj email s’do të bëhet publike. Fushat e domosdoshme janë shënuar me një *