Ad
Pierluigi Caferri bordi Veneto Bank ka filluar  hetimi nga Prokuroria e Tiranes

Pierluigi Caferri bordi Veneto Bank ka filluar hetimi nga Prokuroria e Tiranes

Ad

Vetem keta te dy…? Po ata qe i dorezuan celesat e Veneto Banka tek LCA Veneto Banka spa dhe me pas te Intesa Sanpaolo? Cristiano Carrus ne Itali dhe Pierluigi Caferri ne Shqiperi. Ky i fundit po hetohet nga Prokuroria e Tiranes…!

Authored by: Rrjetat

Lini një Përgjigje

Adresa juaj email s’do të bëhet publike. Fushat e domosdoshme janë shënuar me një *