Ad
Pësojne difekte nga  tërmeti tubacionet e shkarkimit të ujrave të zeza dhe  ujit nëntokë

Pësojne difekte nga tërmeti tubacionet e shkarkimit të ujrave të zeza dhe ujit nëntokë

Ad

Shqiptarët po përballen këto ditë shiu me një situatë të papreçedencë më shirat që sapo filluan të bien.

Pasojat po ndihen në rrugët e Tiranës të cilat janë të tejmbushura me ujë në disa zona.

Mendohet të Jenë të çara tubacionet e shkarkimit të ujrave të.zeza dhe ujit të instaluara nëntokë.

Authored by: Rrjetat

Lini një Përgjigje

Adresa juaj email s’do të bëhet publike. Fushat e domosdoshme janë shënuar me një *