Ad
NJOFTIM I RËNDËSISHEM!  Për të gjithë klientët e Veneto Banka sh.a

NJOFTIM I RËNDËSISHEM! Për të gjithë klientët e Veneto Banka sh.a

Ad

NJOFTIM I RENDESISHEM!

Per te gjithe klientet e Veneto Banka sh.a., qe kane marre kohet e fundit letra “Njoftim per Shlyerje Detyrimi” Ju bejme me dije se jane kerkuar serish nga SGA spa kerkesa per “Urdhera Ekzekutimi” prane Gjykates se Shkalles se Pare – Tirane.

Pas refuzimit te kerkesave per Urdhera Ekzekutimi ne Maj – Qershor 2019, italianet edhe pse pa asnje lloj dokumenti shqiptar qe provon qe jane ata zoteruesit e kredive te Veneto Banka sh.a. rikthehen guximshëm ne dyert e Gjykates se Tiranes.

KUJDES!

Nese keni marre nje leter te tille na kontaktoni t’ju japim asistencen e nevojshme si njohes ne themel te kesaj çeshtje qe po terrorizon dhe mban ne presion shqiptaret nga Shoqeri Anonime Mbledhje Borxhesh qe ne Shqiperi nuk paguajne asnje tatim.

Dhe ne fund ju bejme me dije se SPAK ka mbi tavoline gati per nisjen e hetimit te dosjes Veneto Banka! Media italiane dhe ajo shqiptare kane dhene nje ndihme te jashtezakonshme.

Na kontaktoni ne inbox!

Authored by: Rrjetat

Lini një Përgjigje

Adresa juaj email s’do të bëhet publike. Fushat e domosdoshme janë shënuar me një *