Ad
Nje nga ndeshjet me te dobeta ne gjithe historine e Kombetares Shqiptare

Nje nga ndeshjet me te dobeta ne gjithe historine e Kombetares Shqiptare

Ad

Shqiperi 🇦🇱 vs. France 🇫🇷 0-2. Nje nga ndeshjet me te dobeta ne gjithe historine e Kombetares Shqiptare. Pa asnje gjuajtje ne porte do te thote qe sulmi i kesaj Kombetareje jo vetem qe nuk funksionon, por eshte per #Guiness. Lojtare te lodhur ne moshe te re. Sulmues qe nuk e kane fare ne objektiv porten, dhe per me teper te rinje te paafte dhe pa talent per te qene “bomber”. Mbrojtja me shume shpresedhenese kur lojtaret luajne ne Itali, me ekipe si Napoli, Parma apo Atalanta. Mesfusha pervec Bare dhe Gjasula te tjeret jane organike e garantuar per Superligen Shqiptare. Trainieri? Duhet te filloje te frekuentoje me shume kurse trainimi si Converciano etj. Koha qe kjo Kombetare meriton #MORATORIUM!

Authored by: Rrjetat

Lini një Përgjigje

Adresa juaj email s’do të bëhet publike. Fushat e domosdoshme janë shënuar me një *