Ad
Nje grup patriotesh fotografuar ne Korce ne fillimvitet `30

Nje grup patriotesh fotografuar ne Korce ne fillimvitet `30

Ad

Nga e majta Koco Kotta (kryeminister), Vasil Avrami (kryetar i Bashkise se Korces), Dhimiter Mole, Llambi Bimbli, Loni Qafzezi, Nepsi Kerenxhi, ?, Koco Grameno, ?, Ilo Dhimitri argjendari, Petraq Panduku, nje prift (i pa identifikuar), Nik Dishnica, ?, Mina Grameno, Andrea Katundi, Dhimiter Mano qe ka perpara djaloshin Nuci Kota (biri i Koco Kotes), ?, Kristaq Kosturi dhe ne qender Hil Mosi (prefekt i Korces).
Foto Studio Sotir Korce.

Authored by: Rrjetat

Lini një Përgjigje

Adresa juaj email s’do të bëhet publike. Fushat e domosdoshme janë shënuar me një *