Ad
Ngjarje barbare dhe mentalitet akoma për shkatërrim ka qëllimin e saj opozita e udhëhequr gabim nga dështak

Ngjarje barbare dhe mentalitet akoma për shkatërrim ka qëllimin e saj opozita e udhëhequr gabim nga dështak

Ad

Në një deklaratat e kryetares së PS së Tiranës Blerina Gjylameti e cilëson një degradim të opozitës dhe shfaqje morale dhe turpi.

Ja çfarë shkruan ajo në komentin e vetë në rrjetet sociale.

Nuk kishte si të ndodhte ndryshe!

Alternativa ka shteruar prej kohësh, djegia e mandateve shënoi de fakto marrëzinë e radhës, dhuna ndaj Policisë së Shtetit tregon shembullin e vandalizmit edhe disa krerë opozite që kanë në dorë veç kapsolla dhe molotovë për të ofruar për pushtetin, duke patur në kujtesë të vetmen faqe të zezë që ende lë njollë në histori si kërpudhat e Gërdecit dhe të vrarët e bulevardit.

Edhe sot kur Shqipëra vazhdon përpara për të reformuar në çdo nivel të saj vetveten përballë pragut të integrimit, ata vazhdojnë të nxijnë, të nxijnë, të nxijnë institucionet legjitime të shtetit.

Larg këtij modeli të ngecur në kohë👎, por duke mos harxhuar as edhe një sekondë kohë japim maksimumin për vëmendjen ndaj njerëzve të zakonshëm.

VIDEO ILUSTRUESE E NGJARJEVE TË SOTME.

Authored by: Rrjetat

Lini një Përgjigje

Adresa juaj email s’do të bëhet publike. Fushat e domosdoshme janë shënuar me një *