Ad
Nga Jehona  Hysenaj – Idea është që ta shohim kush lexon postin pa foto

Nga Jehona Hysenaj – Idea është që ta shohim kush lexon postin pa foto

Ad

l Pershendetje !😉
Perderisa jeta nuk eshte vetem fotografi dhe ekzibicionizem, vendosa te marr pjese edhe une ne lojen e titulluar “takim mes miqsh”.
Ideja eshte qe ta shohim kush lexon postin pa foto.
Nese askush nuk e lexon kete mesazh ateherë do jete nje pervoje e shkurter… por nese lexoni lereni nje koment me fjale per mua.
Vetem nje fjale.
Per shembull: fjala ose vendi qe te kujton ne mua, objekti ,momenti ,lokali ,filmi, etj.
Pastaj kopjoje dhe vendose ne murin tend dhe une do komentoj me fjalen qe me kujton TY.
Le te argetohemi🌹

Authored by: Rrjetat

Lini një Përgjigje

Adresa juaj email s’do të bëhet publike. Fushat e domosdoshme janë shënuar me një *