Ad
Nëse do të ishte kandidate për deputet në shqipëri ELIZA HOXHA do të votohej 100%

Nëse do të ishte kandidate për deputet në shqipëri ELIZA HOXHA do të votohej 100%

Ad

Nga Edmond Petraj – Si e njoh unë kandidaten për deputetë në PDK e Kosovës Eliza Hoxha dhe se po ju them dy fjalë për një intelektuale me vlera.

Mund të them se është një risi në politikën kosovare të futen elementë të tillë intelektual dhe shumë cilësor.

Eliza është një nga figurat kryesore të shtresës cilësore intelektuale në Republikën e Kosovës dhe se është nga të vetmet mund të them që ka ruajtur një stabilitet për tu admiruar duke mbajtur qëndrim real në proceset zhvillimore në demokracinë e brëndëshëme dhe në rritjen e zërit të vërtet intelektual.

Eliza është një profesioniste e vërtet dhe shumë nga njërzit që kanë patur fat ta njohin mund të them së më të vërtet janë me fat, ashtu si edhe një nga ata jam unë.

E ftoj të gjithë popullin shqiptar të Kosovës të mbështesin kandidaturën e Eliza Hoxha pasi është një fat dhe një shans i madh për të patur njërëz të tillë në vendimmarrjen dhe grupet e ligjvënësve të kosovës.

Eliza Hoxha është modeli cilësor i intelektualit.

Nëse do të ishte kandidate për deputet në shqipëri ELIZA HOXHA do të votohej 100%.

Nëse do të kisha mundësi të votoja në Kosovë do të votoja vetëm Eliza Hoxha.

Votojeni të dashur miq dhe dashamirës Eliza Hoxha ajo është zëri i rrallë intelektual shqiptar.

Authored by: Rrjetat

Lini një Përgjigje

Adresa juaj email s’do të bëhet publike. Fushat e domosdoshme janë shënuar me një *