Ad
Në të gjitha rastet e grabitjeve të bujshme, është kurdisur ditë më parë nga brënda bankave të huaja

Në të gjitha rastet e grabitjeve të bujshme, është kurdisur ditë më parë nga brënda bankave të huaja

Ad

Bankat e Huaja ne Shqiperi bejne LIGJIN! Ndaj e themi me bindje qe informacioni ne te gjitha rastet e grabitjeve te bujshme, eshte kurdisur dite me pare nga brenda bankave te huaja. Verifikoni grupet kriminale te pastrimit te parave qe shoqerohen CEO-t e bankave te huaja. E mbani mend ate italianin e ish-Bankes Amerikane? Po ate grekun e ish-Bankes se Pireut? Po ai shqiptari i Raiffaisen Bank qe beri sikur u çmend dhe kercenoi me vrasje pjestaret e familjes? Po italiani ish-Kryetari i Bordit i BIA sot Intesa Sanpaolo qe “vari veten” dhe Parlamenti Shqiptar gradoi Drejtorin Guvernator? Po ata te Bankes Popullore? Po CEO e Credins Bank. Me keto qe bejne luhatjet dhe turbolencat fshehin humbjet tek bankat “meme”. Apo te deklarojne humbje nga kursi i kembimit tek Banka e Shqiperise dhe Drejtoria e Pergjithshme e Tatimeve. Ndaj e themi me bindje qe CEO e Bankave kane gisht ne çdo ngjarje te bujshme qe ndodh ne Shqiperi. Prokuroria te hetoje!!!

Authored by: Rrjetat

Lini një Përgjigje

Adresa juaj email s’do të bëhet publike. Fushat e domosdoshme janë shënuar me një *