Ad
Në shqipëri gjen idiot dhe të çmendur me tonelata shpirtëra gërrmadha

Në shqipëri gjen idiot dhe të çmendur me tonelata shpirtëra gërrmadha

Ad

Në shqipëri gjen idiot dhe të çmendur me tonelata shpirtëra gërrmadha njërëz që shtiren dhe bëjnë sikur kanë çdo gjë ok…mostrat edhe sharlatanët që bredhin lart e poshtë nëpër fcb duke postuar mashtrime të jetës pompoze që bëjnë, jane më shpirt kalburit …

DIKUR I GJITHË POPULLI ISHTE USHTAR.
SOT I GJITHË POPULLI ËSHTË
1 – POLITIKAN
2 – INXHINIER
3 – PROKUROR
4 – AVOKAT
5 – EKONOMIST
6 – HISTORIANË
7 – SHKRIMTAR
8 – E ÇFARË TI DOJË QEFI JANË.

Authored by: Rrjetat

Lini një Përgjigje

Adresa juaj email s’do të bëhet publike. Fushat e domosdoshme janë shënuar me një *