Ad
Ndahet nga jeta papritur Edmond Ymeri një nga themeluesit e PD

Ndahet nga jeta papritur Edmond Ymeri një nga themeluesit e PD

Ad

Nga Arian Nikaj – Edmond Ymeri një nga themeluesit e opozitarizmit dhe Partisë Demokratike në Fier u nda papritur dhe në moshë të re nga familja dhe miqësia e tij. Një lajm i trishtë për humbjen e një qyetari model i një njeriu të paqtë dhe i një luftëtari të madh per demokracinë .
Një humbje dhe për mua!
Lamtumirë miku im!

Authored by: Rrjetat

Lini një Përgjigje

Adresa juaj email s’do të bëhet publike. Fushat e domosdoshme janë shënuar me një *