Ad
Mos u mërzit me dikë që ndryshon befasisht; ndoshta ka hequr dorë

Mos u mërzit me dikë që ndryshon befasisht; ndoshta ka hequr dorë

Ad

“Mos u mërzit me dikë që ndryshon befasisht; ndoshta ka hequr dorë nga aktrimi dhe i është kthyer karakterit të tij të vërtetë.”
Sokrati

Authored by: Rrjetat

Lini një Përgjigje

Adresa juaj email s’do të bëhet publike. Fushat e domosdoshme janë shënuar me një *