Ad
Me hapjen e Negociatave për Maqedonin e Veriut ngushtohet rrethi i aleancës Ruso – Turke

Me hapjen e Negociatave për Maqedonin e Veriut ngushtohet rrethi i aleancës Ruso – Turke

Ad

Me hapjen e Negociatave për Maqedonin e Veriut ngushtohet rrethi i aleancës Ruso – Turke në Ballkanin Perendimor që është mbështetja e vetme e Oligarkisë Kriminale dhe Krimit të Organizuar në Shqipëri, Mal të Zi, dhe në Kosovë.
Thirrjet nacional komuniste të të gjitha grupimeve janë hedhur në sulm me finacimet e pasura që dalin nga Konçensionet e dhëna nga Sali Berisha dhe Edi Rama me urdhër të shtabit të Pularisë dhe me mbështetjen e kreut të shtetit Ilir Metës që më shumë se pseudonimet që i vë vetes: Alende, Mic Sokoli, Vojo Kushi do mbahet mend që u zgjodh President pa mbaruar gjyqi si porositësi i vrasjes së një deputeti dhe jo vetëm kjo por dhe si njeriu që u bë shkak të vriten katër protestues paqsor në bulevard që Edi Rama u bleu gjakun me lekët tona.

Authored by: Rrjetat

Lini një Përgjigje

Adresa juaj email s’do të bëhet publike. Fushat e domosdoshme janë shënuar me një *