Ad
Mashtrine me fotot e publikuara në Bashkin Lezhe e cila eshte ne Pune

Mashtrine me fotot e publikuara në Bashkin Lezhe e cila eshte ne Pune

Ad

Mashtrine me fotot e publikuara në Bashkin Lezhe e cila eshte ne Pune.
Ne pune eshte edhe makina e propagandes pa #punedhedinjitet.
Nuk mjaftoi vetem fakti qe e mbyten qytetin fizikisht per vite me rralle por duan ta mbysin edhe me turpin e tyre, biles edhe duan ta shesin si deshtim te Bashkise.
Turpi nuk eshte se duan te bejne nje pune sepse pune te mire nuk din te bejne.
Por Turp eshte imiroliteti i shkalles me te larte nepermjet te cilit me fotot e vitit te tyre, vitit 2016, duan te genjejne qytetaret dhe deshtimin e tyre ta shesin triumfalisht.
Ky eshte TURP e MARRE.

Ju ftoj te ndiqni fotot e vitit 2016, te cilat mbreme, ju serviren qytetareve si permbytje apokaliptike, bejeni vete krahasimin.

Authored by: Rrjetat

Lini një Përgjigje

Adresa juaj email s’do të bëhet publike. Fushat e domosdoshme janë shënuar me një *