Ad
Martohet baresha e vetme, fton në dasëm vetëm delet (FOTO)

Martohet baresha e vetme, fton në dasëm vetëm delet (FOTO)

Ad

Pamja dukej pak “leshtore” por nusja dhe dhëndri po e shijonin. Emma Gray, e cila dikur shkroi një libër për jetën e saj si baresha e vetme e Britanisë, u martua- ndërsa si të ftuar në dasëm kishte delet, shkruan DailyMail. 32 vjeçarja, u martua me jarrëfiksin Eëan Irvine, 40 vjeç, javën e kaluar në Shtëpinë Kelso Town para se të mbante një pritje në fermën e prindërve të saj në Haëick, Roxburghshire, Skoci, ku festoi me miqtë dhe familjen, qente që ruanin delet dhe delet.

Authored by: Rrjetat

Lini një Përgjigje

Adresa juaj email s’do të bëhet publike. Fushat e domosdoshme janë shënuar me një *