Ad
Ky është psikopati i viti, Stef Blok (shef i diplomacisë Hollandeze)

Ky është psikopati i viti, Stef Blok (shef i diplomacisë Hollandeze)

Ad

Ky është psikopati i viti, Stef Blok (shef i diplomacisë Hollandeze) në kabinetin e kryeministrit, Mark Rutter, i cili është kundër hapjes së negociatave midis BE-së dhe Shqipërisë. Blok, ministri më i deshtuar në kabinetin Rutter në Hollandë.

Authored by: Rrjetat

Lini një Përgjigje

Adresa juaj email s’do të bëhet publike. Fushat e domosdoshme janë shënuar me një *