Ad
Kur nuset lënë nam dhe tu.rperohen, fustanet më të çuditshme që keni parë ndonjëherë (FOTO)

Kur nuset lënë nam dhe tu.rperohen, fustanet më të çuditshme që keni parë ndonjëherë (FOTO)

Ad

Kur nuset lënë nam dhe tu.rperohen, fustanet më të çuditshme që keni parë ndonjëherë (FOTO)

Për vajzat që mezi presin të bëhen nuse, gjetja e fustanit të ëndrrave është një prej sfidave më të mëdha.

Muaj të tërë kërkime dhe lodhje për të gjetur fustanin që do t’i bënte të dukeshin si princesha, por ndodh që në fund gjithçka të jetë një dështim.

Ndoshta për to, dita e dasmës cilësohet si një event ku duhet të thyejnë rregullat, por në fakt nuk është ashtu. Zgjedhja e fustanit të gabuar tu.rpëron nusen para të gjithëve.

Authored by: Rrjetat

Lini një Përgjigje

Adresa juaj email s’do të bëhet publike. Fushat e domosdoshme janë shënuar me një *