Ad
Kryeministri Edi Rama do jetë i ftuar sonte në orën 21:00 në emisionin Opinion përballë gazetarit Blendi Fevziu

Kryeministri Edi Rama do jetë i ftuar sonte në orën 21:00 në emisionin Opinion përballë gazetarit Blendi Fevziu

Ad

Kryeministri Edi Rama do jetë i ftuar sonte në orën 21:00 në emisionin Opinion përballë gazetarit Blendi Fevziu dhe një paneli gazetarësh të ftuar prej tij.

Temë qendrore e përplasjes së argumenteve në emision do jetë nisma e ndërmarre së fundmi, Operacioni Forca e Ligjit, që ka për qëllim sekuestrimin e pasurive të vrasësve, trafikantëve të drogës dhe kujtdo të dënuari që është kamur në kurriz të shqiptarëve.

Authored by: Rrjetat

Lini një Përgjigje

Adresa juaj email s’do të bëhet publike. Fushat e domosdoshme janë shënuar me një *