Ad
Krimi ne keto momente duket se ka gjetur terren nga kriza politike dhe po qeron hesapet

Krimi ne keto momente duket se ka gjetur terren nga kriza politike dhe po qeron hesapet

Ad

Krimi ne keto momente duket se ka gjetur terren nga kriza politike dhe po qeron hesapet. Kemi vrasje ne Shkoder, dinamit ne Vlore, vrasje ne Tirane dhe ne Malesi.

Pse qendrojne neper gazerma ushtaret me pagese ne Shqiperi. Per cfare i blejme mjetet e sostifukuara te Ushtrise ne miliona euro?

Kur ne Itali jane neper rruge ushtaret dhe askush se quan junte pse keta ushtare mos te japin garanci per jetet njerezore te shqiptareve?

Kaq shume kemi luks ne Shqiperi te paguajme kaq shume ushtare qe te hane buke e te flene gjume sepse kemi frike nga opozita mos na e quan juntizim te Shqiperise kur krimi po godet çdo dite, fale mungeses se vemendjes se policise se shtetit nga protestat e opozites?

Authored by: Rrjetat

Lini një Përgjigje

Adresa juaj email s’do të bëhet publike. Fushat e domosdoshme janë shënuar me një *