Ad
Korça kryeqyteti i pashkëve në Shqipëri (FOTO)

Korça kryeqyteti i pashkëve në Shqipëri (FOTO)

Ad

KORÇA,KRYEQYTETI I PASHKEVE!

Mijra njerëz mbushin kishat dhe ndjekin procesionin e epitafeve në qytetin e Korçës.

Fillon ‘Udhëtimi i Epitafit’, qindra besimtarë ortodoksë mblidhen bashkë në Korçë

Authored by: Rrjetat

Lini një Përgjigje

Adresa juaj email s’do të bëhet publike. Fushat e domosdoshme janë shënuar me një *