E mërkurë 23rd Tetor 2019
23-Tet-2019
Ad
KLODIANA LALA: PAK ORE PAS NGJARJES ELVANA GJATA U LARGUA NGA RINASI (FILM)

KLODIANA LALA: PAK ORE PAS NGJARJES ELVANA GJATA U LARGUA NGA RINASI (FILM)

Ad
Të tjera detaje kanë dalë në dritë nga ngjarja e rëndë e ndodhur në ish-bllok, ku mbeti i vrarë një person dhe u plagosën 3 të tjerë. Ka qenë gazetarja Klodiana Lala, e cila ka zbuluar se këngëtarja Elvana Gjata ka braktisur vendin.

Elvana është larguar nga Shqipëria, ka udhëtuar në SHBA, rezervoi të drejtën mos e publikojë, ajo mendohet si molle e sherrit, por Prokuroria nuk e fokusoi hetimin vetëm në këtë drejtim. Nuk dua të jap më shumë detaje se nuk dua t’i rrezikoj jetën. Nuk më rezulton të jetë shoqëruar në aeroport nga persona të afërt”, u shpreh gazetarja

Authored by: Rrjetat

Lini një Përgjigje

Adresa juaj email s’do të bëhet publike. Fushat e domosdoshme janë shënuar me një *

Këtë e pëlqejnë %d blogues: