Ad
Kënetë dhe Plazh më parë nuk ka qenë e lejuar që të ndërtohet, por asgjë nuk është marrë në konsideratë

Kënetë dhe Plazh më parë nuk ka qenë e lejuar që të ndërtohet, por asgjë nuk është marrë në konsideratë

Ad

Inxhinieria në ‘Pa Protokoll’: Dy zonat ku nuk duhet të ndërtohet në Durrës! Pallatet në breg i ‘ha’ deti, katet e larta shpëtuan nga garazhet

Authored by: Rrjetat

Lini një Përgjigje

Adresa juaj email s’do të bëhet publike. Fushat e domosdoshme janë shënuar me një *