Ad
Kamelia Resort i dha mësim të gjithë ndërtuesve  dhe biznesmenëve të ndërtimit

Kamelia Resort i dha mësim të gjithë ndërtuesve dhe biznesmenëve të ndërtimit

Ad

Dizi Kastrati – FALENDEROJ TE MADHIN ZOT, qe me mbrojti jeten ne termetin terror…pasi perjetova nje fund jete…

Njeriu qe pa vdekjen me sy…
Por, nje Falenderim te vecante i drejtoj edhe z. Enver Shala, i cili eshte jo vetem ndertuesi por edhe sipermarresi i kulles Resort Kamelia, 28 katesh…ne plazhin Durres.

Ndertese, qe jashte paragjykimeve, vertetoi, qe kur nje ndertim gjigand ndertohet me profesionalizem e ndershmeri e pergjegjesi njerezore, edhe ne termete shkaterruese, ruan jete njerezish, pa asnje demtim…

Zoti Shala, une jam njera nga banoret e katit te 9_te, e vetme ne te gjithe katin, qe momentet e termetit, perjetova fluksin e stresit e nje vdekje te sigurte, nen lekundjet e erresiren…

Me kurajo, duke ju lutur Zotit dhe falenderuar juve Z. Shala, per kete ndertim solid, arrita te fitoja betejen e te zbres ne katin perdhes, pa asnje demtim…

Ju, keni ndertuar jo vetem per te sotmen, por edhe per te nesermen, duke na shpetuar jetet tona…

Ju do te mbeteni shembulltyre, vleresim qe e meritoni.

Ne emrin tim, dhe te familjes e te Afermeve te mi

PER HUMANIZMIN TUAJ, JU FALENDEROJME!QOFSHI FAQEBARDHE!

Authored by: Rrjetat

Lini një Përgjigje

Adresa juaj email s’do të bëhet publike. Fushat e domosdoshme janë shënuar me një *