Ad
Ka shume arsye pse bie kembana, sic ka dhe shume “miq” dhe armiq qe duan t’a shohin te pjekur Gjushin

Ka shume arsye pse bie kembana, sic ka dhe shume “miq” dhe armiq qe duan t’a shohin te pjekur Gjushin

Ad

Nga Romeo Kara- Të cuditesh pse prokuroria nxjerr informacione, eshte njesoj sikur te cuditesh pse qenefi qelbet.

Perderisa pazari eshte thelbi i pushtetit dhe i krejt jetes politike shqiptare, edhe prokuroria noton mire ne tregun e informacioneve.

Ka shume arsye pse bie kembana, sic ka dhe shume “miq” dhe armiq qe duan t’a shohin te pjekur Gjushin.
Pazari sapo ka filluar…

Po te kthehemi pas në kohe, të njejtet kriminele kane punuar për opoziten ishpozite.
Krimi eshte elementi perbashkues me i forte i kesaj politike.
Politika dhe krimi, jane nje.

Authored by: Rrjetat

Lini një Përgjigje

Adresa juaj email s’do të bëhet publike. Fushat e domosdoshme janë shënuar me një *