Ad
Jep dorëheqjen kryetarja e Gjykatës së Durrësit, Joana Qeleshi.

Jep dorëheqjen kryetarja e Gjykatës së Durrësit, Joana Qeleshi.

Ad

Mësohet se Qeleshi ka dhënë dorëheqjen për arsye personale.

“Pavarësisht pasionit tim për profesionin e gjyqtarit, duke qenë se më është ofruar një mundësi profesionale me preferencën dhe ekspertizën time në fushën e Shoqërive Tregtare, kam vendosur të ndjek një stad të ri në karrierën time, duke iu përkushtuar sektorit privat. Mundësia që më është ofruar në këtë sektor në pozicionin e Drejtores Juridike pranë Spitalit Amerikan, paraqitet si sfidë e re profesionale për mua”, shkruan ajo tek letra e dorëheqjes.

Authored by: Rrjetat

Lini një Përgjigje

Adresa juaj email s’do të bëhet publike. Fushat e domosdoshme janë shënuar me një *