E premte 21st Shkurt 2020
21-Shk-2020
Ad
Jep dorëheqjen krybashkiakja e Durrësit për prononcimin e djeshëm

Jep dorëheqjen krybashkiakja e Durrësit për prononcimin e djeshëm

Ad

Jep dorëheqjen krybashkiakja e Durrësit për prononcimin e djeshëm e cila ishte më shumë se një lapsus, në.raste të tilla ngarkesë dhe emocionale nuk ishte aspak qëllimi.

Ka dhënë dorëheqjen kryetarja e Bashkisë së Durrësit, Valbona Sako.

Ajo e ka njoftuar dorëheqjen në një postim në facebookDorëheqja vjen në një moment, kur Durrësi ka më nevojë se kurrë për pushtetin vendor.

Ja deklarata e dorëheqjes e Valbona Sakos:

E lënduar nga reagimi i madh negativ ndaj një prononcimi që bëra, nën një stres që i kalon fuqitë e mia, jap dorëheqjen nga detyra e Kryetares së Bashkisë Durrës. Falenderoj nga zemra të gjithë ata që më besuan dhe shpresoj në mirëkuptimin e të gjithëve

Authored by: Rrjetat

Lini një Përgjigje

Adresa juaj email s’do të bëhet publike. Fushat e domosdoshme janë shënuar me një *

Këtë e pëlqejnë %d blogues: