Ad
Ja se çfarë ka thënë MUGABE për femrat të cilat janë kundër natyrës femërore

Ja se çfarë ka thënë MUGABE për femrat të cilat janë kundër natyrës femërore

Ad

Robert Mugabe paska thënë:

Zoti edhe pse u dha grave vetulla ato i shkulën dhe i vizatuan ato. U dha thonjë, ato i prenë dhe i vendosën artificialë. U dha gjoks por nuk u pëlqeu dhe vendosën silikon. U dha kofshë por ato iu nënshtruan operacioneve plastike për t’i futur në formën që deshën. U dha gjatësi trupore por prapë veshën këpucë me take për tu dukur më të gjata..
Dua të them që, përderisa nuk janë të kënaqura as me Zotin bile, kush je ti që do t’i bësh të lumtura..
Për këtë arsye mos u shqetësoni (për kto punë) 😂😂😂

(Lexuar)

Authored by: Rrjetat

Lini një Përgjigje

Adresa juaj email s’do të bëhet publike. Fushat e domosdoshme janë shënuar me një *