Ad
Green Peel: lekure e re, rrigjenerim dhe shkelqim total i saj vetem per 5 dite

Green Peel: lekure e re, rrigjenerim dhe shkelqim total i saj vetem per 5 dite

Ad

Qendra estetike KLEOPATRA – Green Peel: lekure e re, rrigjenerim dhe shkelqim total i saj vetem per 5 dite, me nje takim te vetem pa acide apo kimikate.Eshte nje terapi rrigjeneruese e thelle, e provuar per raste te veshtira sic jane: fotogiransi, – rrudhat, teperice yndyre dhe pore te hapura, shenjat nga dielli, shenjat nga aknet, – leshimi i lekures (varja). Green Peel është një perzierje bimore qe aplikohet ne zonen problematike me lekures.Mos e humbisni !!

PËR MË SHUMË SHIKONI VIDEON ILUSTRUESE DHE SHTYPNI BUTONIN KËTU

Authored by: Rrjetat

Lini një Përgjigje

Adresa juaj email s’do të bëhet publike. Fushat e domosdoshme janë shënuar me një *