Ad
Gjermania shkroi për Linden ja çfarë thotë ajo tash – “ Eh more popull sma keni dite vlerën “

Gjermania shkroi për Linden ja çfarë thotë ajo tash – “ Eh more popull sma keni dite vlerën “

Ad

Linda Morina është njëra nder personazhet me popullore ne Kosovë dhe Shqipëri, por kjo famë nuk ndalet me kaq pasi Linda ka renë ne radarin e gazetës me te njohur Gjermane Thelocal.de ku shkruan se ajo është një femër shumë tërheqëse dhe shumë e bukur.

Linda Morina menjëherë ka postuar nje story ne instagram, ku ka falënderuar shtetin e Gjermanisë për artikullin e kushtuar dhe ka thëne se është krenare për veten.

“Krenare per veten time e kam dite se një ditë do të vlerësohem lart, por nuk e kam besuar qe nga Gjermania, Kosova s’ma ka dite vlerën, shtypni hapësirën me poshtë për fotografitë

Authored by: Rrjetat

Lini një Përgjigje

Adresa juaj email s’do të bëhet publike. Fushat e domosdoshme janë shënuar me një *