Ad
Gënjeshtra/Frika nga tërmeti, e gjithë Tirana përjashta. Shihni këto pamje

Gënjeshtra/Frika nga tërmeti, e gjithë Tirana përjashta. Shihni këto pamje

Ad

Mjafton një gënjeshtër dhe besohet si e vërtet. Tirana po përjeton orë tmerri. Frika nga tërmetet i ka nxjerr njerëzit përjashta nëpër rrugë e automjete. Kjo ka krijuar edhe kaos me trafikun. Shihni fotot më poshtë.

KLIKONI PËR TË PARË VIDEON

Authored by: Rrjetat

Lini një Përgjigje

Adresa juaj email s’do të bëhet publike. Fushat e domosdoshme janë shënuar me një *