Ad
Gënjeshtra e sajuar në shqipëri Haradinaj: E rëndë, Thaçi e Edi Rama më bënin më shumë presion se Vuçiqi për ta hequr taksën

Gënjeshtra e sajuar në shqipëri Haradinaj: E rëndë, Thaçi e Edi Rama më bënin më shumë presion se Vuçiqi për ta hequr taksën

Ad
Super mashtrim i mediave online. Lajmi i publikuar nga Koha jonë po merr dhënë.

Gënjeshtra e mediave pranë opozitës me mediat online.

Kryeministri i Republikës së Kosovës, Ramush Haradinaj, ka treguar se si presidenti Hashim Thaçi, dhe kryeministri i Shqipërisë, Edi Rama, i kanë bërë presion më shumë se Vuçiqi në sy të të gjithëve në Berlin për ta hequr taksën.

Ai thotë se ata madje kanë folur në gjuhën angleze dhe gjuhë tjera me qëllim që të kutpojë edhe kancelarja gjermane, Angela Merkel, dhe presidenti i Francës, Emanuel Macron, si nikoqrië të Samititit të Berlinit.

Lajmi është fals dhe shumë dashakeqe dashakeqës sidomos nga qarqet keqnxitëse SËRBO – RUSE.

Authored by: Rrjetat

Lini një Përgjigje

Adresa juaj email s’do të bëhet publike. Fushat e domosdoshme janë shënuar me një *