Ad
FOTO/ Mijëra qytetarë në shesh, ja si u prit Rama në Kukës

FOTO/ Mijëra qytetarë në shesh, ja si u prit Rama në Kukës

Ad

Kryeministri Rama ndodhet ditën e sotme në qytetin e Kukësit ku po zhvillon një takim në kuadër të turit “Bashkia që duam”. Pavarësisht tentativave të komanduara të militantëve të PD, që Kryeministri të mos kalonte për në qytetin verior, takimi po zhvillohet dhe siç shihet në foto, pjesëmarrja e qytetarëve të pranishëm është e lartë.

Authored by: Rrjetat

Lini një Përgjigje

Adresa juaj email s’do të bëhet publike. Fushat e domosdoshme janë shënuar me një *