Ad
Fatmiresisht, shoqeria ime eshte e krijuar prej sinqeritetit te ndersjellte dhe jo ne baze te subjekteve partiake

Fatmiresisht, shoqeria ime eshte e krijuar prej sinqeritetit te ndersjellte dhe jo ne baze te subjekteve partiake

Ad

Nga Jehona Hysenaj

Fatmiresisht, shoqeria ime eshte e krijuar prej sinqeritetit te ndersjellte dhe jo ne baze te subjekteve partiake. Nuk ndikon ne prishjen e miqesise ashtu sic ndodhe te disa parti qe nuk krijojne shoqeri me partite e tjera.
Per shkak te portalit qe kam lansuar ben qe te jem e rezervuar per fushate te ndonjera parti momentalisht.

Mendimi im:
Ka te mire e me te mire por une kam zgjedhe disa nder 110 kandidate, me 6 Tetor – 5 kadidate duhen votuar, me poshte kam shkruar nga tre figura qe duhet dhene voten qytetaret, se paku ata qe i perkasin ndonjeres parti t’i perkrahin..
(Mendimi nuk ben te keqkuptohet pos te permiresohet.)

1. PDK me Kadri Veselin jane
– Valon Grabovci79 Uran Ismaili10 Memli Krasniqi etj

2. LDK me Vjosa Omanin
– Anton Quni Arban Abrashi Lumir Abdixhiku etj

3. NISMA-AKR me Fatmir Limaj,
– Endrit Shala8 Behxhet Pacolli Valdrin Lluka etj

4. AAK-PSD me Ramush Haradinaj
– Shpend Ahmeti Visar Ymeri Daut Haradinaj etj

5. VV me Albin Kurti
– Shpejtim Bulliqi Hidajete Nikqi Liburn Aliu etj

6. PEK me Milaim Zeka
– Milaim Zeka etj

Me respekt,
JH

Authored by: Rrjetat

Lini një Përgjigje

Adresa juaj email s’do të bëhet publike. Fushat e domosdoshme janë shënuar me një *