Ad
Edi Rama ngushëllon familjarët për humbjen e vajzës së tyre Elona

Edi Rama ngushëllon familjarët për humbjen e vajzës së tyre Elona

Ad

NA IKU NJË ENGJELL, NA IKU ELONA 😞

Ka ndërruar jetë Elona, vajza me semundjen e rrallë!

Bëm të pamundurën, e dërguam në klinikë të specializuar në spitalin më të mirë në Turqi, nuk ia doli!

Jemi shumë të merzitur, patëm shpresë por semundja e mposhti!

Ngushëllime të sinqerta me gjithë zemër, babit, mamit dhe gjithë familjarëve të Elonës !

U prehsh në paqe engjell Elona 🙏

Authored by: Rrjetat

Lini një Përgjigje

Adresa juaj email s’do të bëhet publike. Fushat e domosdoshme janë shënuar me një *